Wyjazdowe warsztaty w Stellantis w Tychach

Realizowana od kilku lat współpraca Samochodówki z KSSE, zaowocowała kolejnym przedsięwzięciem, w którym uczniowie naszej szkoły, dali się poznać jako kreatywni mechanicy. Uczniowie klasy 3b i 3c, uczestniczyli w warsztatach w Stellantis Oddział I Zakład Produkcji Silników Tychy.

Maciej Krzepina, Tomasz Poseł, Kamil Górka i Gabriel Zając, a także Dzmitry Melniqau, mieli okazję uczestniczyć w pre-montażu silników, wykorzystywanych w produkcji prowadzonej w firmie Stellantis.
Dziękujemy inżynierom z zakładu w Tychach, Panom Dariuszowi Pietrzykowi, Henrykowi Richterowi, Tomaszowi Szczęchowi, którzy pod przewodnictwem Głównego Koordynatora Tomasza Salomona, przeprowadzili dla naszych uczniów warsztaty.
Opiekunem grupy uczniów podczas warsztatów był Artur Świętoniowski.