W miniony piątek klasa 2 h udała się w ramach lekcji wychowania fizycznego na halę przy ulicy Jasnej 31. Celem zajęć było przybliżenie uczniom futsalu czyli jednej z najbardziej popularnych dyscyplin uprawianych amatorsko w Polsce, a miasto Gliwice można uznać za jego kolebkę. Chłopcy rozegrali turniej drużyn pięcioosobowych. Dziękujemy za duże zaangażowanie, grę fair play i mnóstwo zdobytych bramek. Opiekę nad klasą sprawował wychowawca Jakub Owczarek

Na turnieju futsalowym

W miniony piątek klasa 2h udała się w ramach lekcji wychowania fizycznego, na halę przy ulicy Jasnej 31. Celem zajęć było przybliżenie uczniom futsalu czyli jednej z najbardziej popularnych dyscyplin uprawianych amatorsko w Polsce, a miasto Gliwice można uznać za jego kolebkę.
Chłopcy rozegrali turniej drużyn pięcioosobowych.
Dziękujemy za duże zaangażowanie, grę fair play i mnóstwo zdobytych bramek. Opiekę nad klasą sprawował wychowawca Jakub Owczarek.