Wieczorne spotkanie autorskie

“Życie nie jest koniecznością, ale jeśli już człowiek zdecydował się żyć, powinien żyć pięknie.”
Marek Hłasko.

W bieżącym roku przypada 90. rocznica urodzin Marka Hłaski. Z tej okazji, Sejm Rzeczypospolitej Polski ustanowił 2024 rok, rokiem “polskiego Jamesa Deane’a”, jak nazywano autora “Ósmego dnia tygodnia”, “Następnego do raju” i “Cmentarzy”.

Już dziś zapraszamy na spotkanie autorskie z panem Jarosławem Heblem – krytykiem teatralnym, pasjonatem twórczości Marka Hłaski, autorem książek : “Chciałbym umrzeć z miłości”, ” Od Bułhakowa do Olgi Tokarczuk” , czy wreszcie: “Legendy Marka Hłaski”. Będzie można porozmawiać z pisarzem, zadać mu pytania.
Widzimy się w szkole 26 stycznia 2024 roku o godz.19:00 🙂
Jest już kilkunastu chętnych, czekamy na więcej, czekamy na Was!

M.Mielewska/ A. Szymała/ K. Wloczek