Samochodówka gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podobnie jak w latach poprzednich, tak i w tym roku włączamy się działania na rzecz potrzebujących, dla których gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku to już 32 Finał. Odbędzie się on 28 stycznia 2024 r. Mottem tegorocznej akcji charytatywnej jest hasło “Tu wszystko gra OK!”, a celem przesłanie: Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!.

Choć sam finał WOŚP to jednodniowa zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, to od wielu towarzyszą mu  także akcje internetowe i wydarzenia zamknięte, które rozpoczęły się już na początku grudnia.

Samochodówka włącza się w działania na rzecz Fundacji poprzez sprzedaż ciast i hot-dogów. Będzie je można kupić 16 i 17 stycznia 2024 r. W ten sposób zagramy z WOŚP, a dochód przekażemy na cele tegorocznej zbiórki.

Zapraszamy do włączenia się w akcję.