Dobre wieści od BMW Group Polska

Przed samymi Świętami dotarły do nas dobre nowiny, którymi dzielimy się z początkiem Nowego Roku. Z ogromną radością przyjęliśmy wyniki tegorocznej edycji Konkursu dla Nauczycieli od BMW Group Polska. Decyzją Komisji Konkursowej, wśród zwycięzców Konkursu dla Nauczycieli Szkół Technicznych współpracujących z BMW Group Polska, jest nauczyciel Zespołu Szkół Samochodowych im. Gen. Stefana Roweckiego “Grota” w Gliwicach – Piotr Krawiec, który zdobył 2. miejsce. Pan Piotr zrealizował w ramach konkursu lekcję pt. „Diagnozowanie geometrii zawieszenia pojazdu.”

Zadaniem Konkursowym było przeprowadzenie i nagranie lekcji z wykorzystaniem materiałów edukacyjnych od BMW Group Polska. Nagrodą dla laureatów jest udział w szkoleniu BMW Driving Experience.
Lekcje laureatów już niebawem będzie można obejrzeć na stronie www.praca-dealerbmw.pl, w zakładce Konkurs dla Nauczycieli. Mogą one być doskonałą inspiracją dla innych nauczycieli szkół samochodowych w Polsce, do wykorzystania nagrania w ramach zajęć lekcyjnych.