Moja dzielnica, moje miasto

Zakończyła się coroczna edycja miejskiego konkursu historyczno – regionalnego „Moja dzielnica, moje miasto”. W tym roku z naszej szkoły, w konkursie brało udział siedemnastu uczniów.

Pierwsze i drugie miejsce zajęli uczniowie z klasy 2a: Bartosz Grzonka i Igor Smurlik , trzecie miejsce zajął: Daniel Raniowski z klasy 3b. Komisja konkursowa wyróżniła również zajęcie czwartego miejsca przez Franciszka Stefańskiego z klasy 3b.
Pani wicedyrektor Małgorzata Kusz wręczyła zwycięzcom dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Nie wszyscy uczniowie mogli w dniu dzisiejszym odebrać przyznane nagrody ze względu na odbywającą się miesięczną praktykę zawodowa.

Wszystkim uczniom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy za rok do udziału w kolejnej edycji konkursu.
Koordynatorem konkursu w ZSS był: Leszek Zyman