Zwolnieni z Teorii w ZSS

Gościliśmy wczoraj w szkole wolontariuszkę programu Zwolnieni z Teorii. To innowacyjny program, mający na celu przeniesienie nauki z klasycznej teorii do praktycznego doświadczenia.
Zwieńczeniem programu jest coroczna praktyczna, ogólnopolska Olimpiada “Zwolnieni z Teorii”, w ramach której uczniowie sami organizują projekty społeczne. Podczas realizacji własnej uczniowskiej inicjatywy, uczestników prowadzi platforma edukacyjna. Dzięki tej innowacyjnej platformie, uczniowie wiedzą jak działać i uczą się zarządzania projektem w profesjonalny sposób. Same projekty umożliwiają wdrażanie zmian w organizacji, którą tworzą. Założeniem jest przeniesienie organizacji z jednego stanu (aktualnego), do drugiego (przyszłego). To nie tylko przygotowanie do dorosłego życia zawodowego, ale również biznesowego: projekty pozwalają bowiem na tworzenie wartości biznesu, a więc uzyskanie jakiegokolwiek materialnego, bądź niematerialnego zwrotu z inwestycji.
Drodzy uczniowie, jeśli jesteście gotowi uwolnić się od teoretycznej rutyny i odkryć nieograniczone możliwości praktycznej nauki, dołączcie do naszego projektu Zwolnieni z teorii w ZSS.
Przyjdźcie ze swoimi pomysłami i otwartą głową.
Zaprasza Wasz nauczyciel Biznesu i zarządzania – Krzysztof Tomas.