Reprezentanci klas piątych na Śląskim Salonie Maturzystów

Grupa uczniów z klas piątych, pod opieką Joanny Gabryelskiej i Grzegorza Czarnego, uczestniczyła w Śląskim Salonie Maturzystów, który odbył się w Katowicach. Zainteresowani formułą zbliżającego się egzaminu maturalnego, mogli się dowiedzieć o szczegółach dotyczących: rodzaju zadań oraz trudności jakie mogą się pojawić w trakcie ich rozwiązywania. Otrzymali szereg wskazówek na temat planowania powtórzeń wiadomości oraz dostępnych form wsparcia ich przedmaturalnych przygotowań. W ramach wspomnianego wydarzenia swoją ofertę edukacyjną zaprezentowały szkoły wyższe.

Ci, co nie byli – niech żałują. Następny – przygotowany specjalnie dla Was projekt – dopiero jesienią… za rok.

Naszą obecność na Śląskim Salonie Maturzystów zauważył nawet główny organizator, czyli Perspektywy. https://perspektywy.pl/portal/index.php?option=com_content&view=article&id=8688:kaprysna-pogoda-nie-zaszkodzila-frekwencji-na-slaskim-salonie-maturzystow&catid=24&Itemid=119