Wy nie wiecie, a ja wiem…

… jak rozmawiać trzeba z psem!
Wiedzą to również nasi wolontariusze, którzy oprócz “rozmów” zapewniają schroniskowym psiakom spacery, głaski oraz smakołyki 🙂
Dzisiaj nasi dwaj uczniowie wraz z opiekunką, p. Pawlicką, wyprowadzili na spacer aż dwanaście bezdomnych psiaków!
Weteran szkolnego wolontariatu, Kacper Pisz z kl. 5a (który oczywiście był już po zajęciach, bo jako maturzysta, nie powinien zwalniać się z lekcji 😉 ), wprowadzał w tajniki wolontariatu młodszego (niewiele) kolegę, którym był Marcin Bucher z kl. 4a.
Pogoda dopisała a pieski sprawowały się wzorowo 🙂
Na zdjęciu Kacper z Golfem i Marcin z Baloo.

Przy okazji bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do parku Chopina w niedzielę 01.10.23 w godz.11-16. Odbędzie się tam impreza pt. Wariacje na 4 łapy, organizowana przez MZUK Gliwice, promująca adopcje bezdomnych zwierząt.
Więcej informacji:

Wariacje na 4 łapy