Pożegnanie tegorocznych maturzystów

W dniu dzisiejszym naukę w naszej szkole zakończyli najstarsi uczniowie- tegoroczni maturzyści. To ostatni rocznik szkoły ponadgimnazjalnej. W uroczystości nie zabrakło młodszych kolegów, rodziców i oczywiście grona pedagogicznego, na czele z Dyrekcją Szkoły. Obecny był również przedstawiciel jednej z firm zewnętrznych, w której wiedzę zawodową zdobywali nasi absolwenci. Podczas uroczystej akademii oprócz świadectw, również tych z czerwonym paskiem, wręczone zostały nagrody i dyplomy- otrzymali je ci, byli już uczniowie, którzy w sposób szczególny zapisali się w 70- letniej historii gliwickiej “Samochodówki. Pożegnaniu towarzyszyły wzruszenie i liczne wspomnienia.  

    W trakcie uroczystej przemowy Pan Dyrektor zapewnił tegorocznych abiturientów o swoim wsparciu w trakcie egzaminów maturalnych.