Poznań Motor-Show 2023

Wczesnym porankiem 31 marca 2023 roku grupa uczniów Zespołu Szkół Samochodowych w Gliwicach wyruszyła do Poznania. W tym dniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbywało się najważniejsze wydarzenie motoryzacyjne w Europie Środkowo-Wschodniej.

Do dyspozycji zwiedzających było 9 pawilonów, a w nich: salon samochodowy, salon motocyklowy, salon luxury i super cars, salon detalingu, salon caravaningowy, strefa Tuning/Car Audio, pokazy Stunt Wars Poland i Drift, technologia samochodowa oraz zbiory Automobilklubu Wielkopolskiego.

Zwiedzający mieli również okazję spotkać osoby znane z ekranów telewizyjnych, między innymi Pana Grzegorza Dudę z TVN Turbo.

 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się również pokazy driftu oraz jazda sprawnościowa na motocyklach.

 

 

Dziękuję uczniom za uczestnictwo w tym wydarzeniu, rodzicom uczniów za wsparcie, opiekunom – Panom: Grzegorzowi Woźnemu, Janowi Pałce, Andrzejowi Postule, Piotrowi Kuczorze oraz Romanowi Szprochowi za obecność i pomoc.

Szczególne podziękowania składam Panu Krzysztofowi Wolskiemu – naszemu kierowcy – za bezpieczną i bezproblemową podróż.

 

 

 

 

Już dziś zapraszam na przyszłoroczny wyjazd do Poznania.