Zapraszamy do udziału w XXXVI edycji Olimpiady ekonomicznej

W imieniu Dyrekcji i Grona Pedagogicznego zapraszam do udziału w XXXVI edycji Olimpiady: „W świecie rosnącej inflacji. Wymiar mikro‑ i makroekonomiczny”.
Do 2 października można się jeszcze zapisać (zapisy przyjmuje i za etap szkolny odpowiedzialny jest p. Krzysztof Tomas). Pierwszy etap odbędzie się w szkole, a drugi do którego zostanie zakwalifikowanych 10% najlepszych uczestników realizowany będzie w 1 z 17 największych miast Polski.
Finał przewidziany jest w marcu 2023 r. w Warszawie. Za udział w Olimpiadzie przewidziane są dyplomy, a za zajęcie wysokich miejsc na etapie pozaszkolnym- liczne nagrody (m.in. indeksy bez egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie, stypendia itp.).
——
Uwaga już w październiku ruszy Kółko Przedsiębiorcze na którym zajmiemy się tematyką olimpiady i nie tylko. Gwarantuje ciekawą pogawędkę opartą na praktyce z życia codziennego. Szczegóły już wkrótce!
Do zobaczenia!
Krzysztof Tomas