Świąteczny Konkurs Językowy

Jak co roku, przed Świętami Bożego Narodzenia drużyny klas 1-3 Technikum wzięły udział w Świątecznym Konkursie Językowym, łączącym elementy wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych oraz tradycji bożonarodzeniowych w tych krajach. Uczniowie  rozwiązywali quizy i szarady językowe oraz układali słowa kolędy. Świąteczny nastrój w ostatnim tygodniu nauki, dzięki choince i muzyce w tle, pomimo braku śniegu za oknem ogarnął wszystkich.

Zwycięzcami konkursu zostali tym razem ex aequo uczniowie klas trzecich 3b oraz 3a , w składzie: Jakub Dłubała, Przemek Siołek oraz Olgierd Kurpias ( 3b), Jacek Mysza, Damian Krain, Piotr Staszak (3a). II miejsce zajęła klasa 1d ( gratulacje za debiut!!!), a miejsce III przypadło w udziale klasie 2l.

Zwycięzcy zostaną „obdarowani” bardzo dobrymi, a nawet celującymi ocenami z języka angielskiego na nowy semestr, który właśnie rozpoczęliśmy.

Ze świątecznymi pozdrowieniami! Merry Christmas!

Nauczycielki angielskiego: Marta Kriegel i Beata Trybus