Ruszyła promocja Samochodówki w powiecie gliwickim.

W Szkole Podstawowej w Paniówkach, odbyły się Tragi Edukacyjne. Wśród wielu szkół z Gliwic i powiatu, nie mogło zabraknąć i gliwickiej Samochodówki .

Uczniowie z pasją odpowiadali na zadawane przez ósmoklasistów pytania, dotyczące specyfiki naszej szkoły.

Taka promocja, to najlepsza zachęta do tego, by aplikować do naszej szkoły. Rozpoczęła się od Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Rudzińcu, gdzie na spotkanie z uczniami tej szkoły udali się: Zbigniew Gondek, Leszek Zyman i uczeń klasy 2c – Jakub Łyda. I tam ósmoklasiści mięli okazję zapoznać się z ofertą dydaktyczną – wychowawczą  naszej szkoły /bazą dydaktyczną, personalną , możliwościami rozwoju i  poszerzania zainteresowań i  działania w środowisku szkolnym/.
Przedstawiamy na takich promocyjnych wyjazdach możliwości rozwoju i doskonalenia kariery zawodowej, związanej z nasza branżą zawodową. Zaprosiliśmy również uczniów na dni otwarte szkoły i warsztatów szkolnych, a także rozdaliśmy materiały promocyjne.

Opiekunami na Targach Edukacyjnych w Paniówkach byli Dobrochna Kurowska i Zbigniew Gondek.