O dorastaniu i motoryzacji w kinie

W odpowiedzi na szczególną prośbę, klasa 1a miała możliwość uczestniczyć dziś w seansie kinowym, dotyczącym dokumentu na temat idola młodego pokolenia, influncera, fana motoryzacji- Kamila Labuddy “Buddy”.

To pierwszy taki film, opisujący życie i pasję kogoś, kto vlogami o samochodach przyciąga tłumnie publiczność na Stadion Narodowy i staje ramię w ramię z legendarnym Krzysztofem Hołowczycem w zawodach motoryzacyjnych.
Bohater przedstawia młodemu pokoleniu swoisty przepis na realizację marzeń. Jest nim ciężka praca i pełne oddanie się swoim zainteresowaniom. Z filmu: poza ciekawostkami motoryzacyjnymi, oglądaniem driftów, o “Buddzie” można dowiedzieć się, że chętnie pomaga innym ludziom oraz promuje życie bez alkoholu.
Po seansie, pierwszoklasiści byli ciekawi opinii nauczycieli o influencerze – taka postać jest zapewne znakiem czasów.

M. Mielewska i E. Król