Poznań Motor Show + Targi Techniki Motoryzacyjnej 2024

Tegoroczna edycja Targów Motoryzacyjnych w Poznaniu, obejmowała dwie imprezy: Poznań Motor Show oraz Targi Techniki Motoryzacyjnej – TTM. To gratka, na której nie mogło zabraknąć gliwickiej Samochodówki. Rankiem 5 kwietnia 2024 r., grupa 50 uczniów naszej szkoły, wyjechała do Poznania.

W ramach Poznań Motor Show, zaprezentowano na poznańskich targach, najnowsze modele samochodów oraz motocykli. Nie zabrakło również ekspozycji pojazdów zabytkowych, rozwiązań z dziedziny tuningu i detailingu.
Natomiast TTM to bogata prezentacja krajowych oraz zagranicznych producentów i dystrybutorów podzespołów, części, narzędzi oraz kompleksowego wyposażenia warsztatowego.
W czasie trwania targów można było uczestniczyć również w wielu imprezach towarzyszących, jak konferencje, warsztaty oraz spotkania ze znanymi youtuberami. Pokazy zawodowych drifterów oraz Stunt Wars to już nieodłączna część targów.

 

Dziękujemy uczestnikom wycieczki za wspaniałą atmosferę. Nauczycielom: Grzegorzowi Woźnemu, Andrzejowi Postule, Romanowi Szprochowi, Leszkowi Zymanowi oraz Janowi Pałce dziękujemy za sprawowanie opieki nad uczniami, a naszemu kierowcy Krzysztofowi Wolskiemu, za bezpieczną podróż.
Teraz pozostaje czekać na kolejną edycję Poznań Motor Show 2025, na którą już dziś zapraszamy kolejnych uczniów Zespołu Szkół Samochodowych.

Tymczasem zapraszamy do Galerii zdjęć: