Dni Otwarte Gliwickiej Samochodówki 2024!!!

Serdecznie zapraszamy!
Uczniów szkół podstawowych, tegorocznych ósmoklasistów, rodziców, doradców zawodowych i wszystkie osoby zainteresowane szkołą, działalnością warsztatów szkolnych, ofertą edukacyjną i pozalekcyjną.

Już 19 kwietnia 2024 w piątek, od godziny 15:00 w budynku szkoły przy ul. Kilińskiego 24a w dzielnicy Trynek, możliwość odwiedzenia szkoły. Oferta skierowana głównie do uczennic i uczniów. Natomiast następnego dnia, w sobotę 20 kwietnia 2024, zapraszamy również rodziców wraz z młodzieżą – już od godziny 9:00.

Zainteresowanych działalnością Warsztatów Szkolnych, zlokalizowanych w Łabędach przy ul. Strzelców Bytomskich 25, zapraszamy 20 maja 2024 w poniedziałek w godzinach porannych i 21 maja 2024we wtorek w godzinach popołudniowych. Konkursy, pokazy, możliwość sprawdzenia siebie i… samochodów rodziców. Naprawdę warto.

Wkrótce więcej informacji.