Świąteczne kolędowanie Samochodówki w Domach Pomocy Społecznej

Uczniowie naszej szkoły świetnie zaprezentowali się muzycznie, a seniorzy byli zachwyceni i wzruszeni. Świąteczne kolędowanie chłopaków Samochodówki w DPS-ach “Nazaret” i “Nasz Dom”, wypadło – jak można było się spodziewać – fantastycznie.

Furorę zrobił również pan Jerzy Rybak, który wcielił się w rolę Mikołaja. Rozdał pensjonariuszom upominki z życzeniami, przygotowane przez klasę 1a wraz z wychowawczynią, p. Mielewską i życzył wszystkim dużo zdrowia i radości.
Koordynatorem akcji był, podobnie jak w ubiegłym roku, Tomek Mężyński, nasz absolwent z 2019 r.
“Kolędowanie z seniorami” jest inicjatywą, którą z całą pewnością warto wpisać w stały grafik imprez szkolnych!
Podczas występów opiekę nad uczniami sprawowali p. Pawlicka i p. Rybak.