Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/23

W dniu 1 września 2022 o g. 9.00 na dziedzińcu szkolnym nastąpiło uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2022/23 dla około 250 uczniów klas pierwszych. Po wprowadzeniu sztandaru, Dyrektor szkoły serdecznie powitał nowych członków naszej społeczności szkolnej, życząc im sukcesów dydaktycznych, szybkiej adaptacji w nowej rzeczywistości i nawiązania nowych znajomości. Następnie przedstawił pierwszakom czterech klas Technikum i trzech klas Szkoły Branżowej I Stopnia ich nowych wychowawców: 1a - p. Małgorzata Kusz, 1b - p. Jerzy Rybak, 1c - p. Aleksandra Szymała, 1d - p. Aleksandra Sydor, 1g - p. Jan Mularczyk, 1h - p. Jakub Owczarek i 1i - p. Krzysztof Bielec. Nowych uczniów przywitał również przewodniczący Samorządu Uczniowskiego, Sebastian Paluch z klasy 3b. Uczniowie klas 2-4 rozpoczęli nowy rok szkolny w salach na spotkaniu zeswoimi wychowawcami o g. 10.30