Pożegnanie klas maturalnych

Każdego roku w kalendarz uroczystości szkolnych wpisuje się ważne wydarzenie, jakim jest pożegnanie klas maturalnych. Choć przeżywane co roku, zawsze zyskuje swój niepowtarzalny charakter

29 kwietnia 2022 roku w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Wyróżniający się uczniowie otrzymali z rąk Dyrektora szkoły dyplomy i nagrody za bardzo dobre wyniki w nauce, frekwencję, pracę na rzecz szkoły oraz w wolontariacie. Ponadto zaangażowani uczniowie  otrzymali za pracę na warsztatach szkolnych dodatkowe nagrody od Kierownika warsztatów.

Uczniowie klas maturalnych przedstawili zaproszonym gościom  film prezentujący w telegraficznym skrócie cztery wspólnie spędzone lata  w Zespole Szkół Samochodowych w Gliwicach. Część artystyczna przygotowana przez uczniów klas trzecich dodatkowo uświetniła to wyjątkowe wydarzenie. 

Tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia, a egzamin maturalny niech będzie dla Was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.

Życzenia składa cała społeczność szkolna.