Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz Motor Show w Poznaniu

Targi Techniki Motoryzacyjnej oraz Motor Show w Poznaniu to bez wątpienia największe wydarzenie motoryzacyjne w Polsce. Nie mogło zabraknąć na nim pasjonatów motoryzacji z Zespołu Szkół Samochodowych w Gliwicach, którzy pełni zapału i ciekawości udali się do Poznania, udowadniając że nauka to nie tylko szkoła i tablica, a wyjazdy tematyczne to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej formy nauki.
Uczestnicy jednogłośnie stwierdzili, że takie wydarzenia to przyjemność dla oka, ale też ogromna dawka motoryzacyjnej wiedzy, która jeszcze bardziej pogłębia pasje! Tegoroczna edycja Poznań Motor Show poruszała tematy związane z nową erą przemysłu motoryzacyjnego. Pojazdy autonomiczne, car sharing, łączność, cyberbezpieczeństwo to główne hasła przewodnie w roku 2022.