Dni otwarte 2021

Dni otwarte Zespołu Szkół Samochodowych

Dni otwarte w “samochodówce” 2021

Jeśli stoisz przed decyzją, którą szkołę średnią wybrać po szkole podstawowej koniecznie poznaj “od środka” Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach. Dni otwarte, które z myślą o Twoim przyszłym życiu zawodowym organizuje nasza szkoła, to doskonała okazja, aby dowiedzieć się wszystkiego, czego potrzebujesz do podjęcia decyzji o wyborze szkoły, z którą planujesz związać kilka najbliższych lat swojego życia.

Jak wygląda szkoła od środka? Jak wyglądają salę lekcyjne? Jakim zapleczem dydaktycznym dysponujemy? Jaką bazą sportową posiadamy?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania chętnie udzielą Ci pracownicy oraz sami uczniowie, którzy są niewątpliwie najlepszym źródłem informacji dla swoich młodszych kolegów.

Zapraszamy 20 oraz 25 maja w godzinach16.00-18.00