Konkurs wiedzy samochodowej

Wielki sukces w ogólnopolskim konkursie!

   Wielki sukces, mamy 3 miejsce!

W ubiegłym tygodniu czworo uczniów naszej szkoły wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Samochodowej, którego organizatorem był Zespół Szkół Samochodowych w Gdańsku. Konkurs objęty został również patronatem honorowym Ministra Edukacji Narodowej.

Uczniowie Jacek Mysza, Łukasz Balcer, Mateusz Wertyporoch, Jakub Kuleta zmierzyli się w gronie z 572 uczestnikami z innych szkół w Polsce.

Tegoroczny turniej odbywał się w trybie online i podzielony był na dwa etapy. Pierwszy etap składał się z 6 rund, które obejmowały takie dziedziny jak mechanika, diagnostyka czy elektryka. Po zakończeniu pierwszego etapu wyłoniona została najlepsza finałowa dziesiątka, w której znalazł się jeden z naszych uczniów, a mianowicie Łukasz Balcer.

Po krótkiej przerwie Łukasz przystąpił do drugiego, finałowego etapu, który odbywał się na platformie Electude. Do rozwiązania miał ponad 30 pytań, z którymi bardzo dobrze sobie poradził i zajął ostatecznie 3 miejsce. GRATULUJEMY

 

Podkowik Robert