Międzyszkolny Festyn Osiedlowy

Kolejny międzyszkolny festyn dla mieszkańców osiedla Trynek, w tym roku odbył się na terenie Zespołu Szkół Samochodowych.  Organizatorami festynu była Rada Osiedla Trynek, Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 3, Zespół Przedszkoli Miejskich Nr 2, Zespół Szkół Budowlano – Ceramicznych oraz Zespół Szkół Samochodowych.

Imprezę odwiedziły licznie całe rodziny z naszej dzielnicy. Organizatorzy mieli ofertę dla uczestników w każdym wieku. Wszystko odbywało się przy dźwiękach muzyki. Na scenie miała okazję zaprezentować się utalentowana młodzież, prezentując talenty wokalne, muzyczne oraz sportowe. Chętnie mogli oddać krew, uczestniczyć w licznych konkursach sportowych oraz delektować się przysmakami przyrządzonymi przez organizatorów. Nie zabrakło też służb mundurowych. Strażnicy miejscy znakowali rowery, a policjanci z III  komisariatu służyli radą i pomocą w wielu poruszanych przez mieszkańców kwestiach.

Kulminacyjnym puntem imprezy była prezentacja nowego samochodu przeznaczonego do nauki jazdy – Toyoty Yaris ufundowanego przez Urząd Miasta Gliwice. Z samochodu będą mogli korzystać uczniowie ZSS uczestniczący w kursie prawa jazdy, który jest elementem programu nauczania w klasie III.

W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy Gościom za przybycie oraz wszystkim tym, którzy swoją pracą i zaangażowaniem przyczynili się do zorganizowania tej imprezy.