Wolontariat – nowa obsada

Po zakończeniu kadencji przez naszych maturzystów Kubę i Artura z 4b, którzy przez cały bieżący rok szkolny systematycznie udzielali się w wolontariacie w gliwickim schronisku, nastąpiła “zmiana warty” i chęć współpracy zgłosili nowi uczniowie 🙂 W dniu dzisiejszym w schronisku stawili się po raz pierwszy Kacper Pisz oraz Piotr Skwara z klasy 3a. Panowie z miejsca zdobyli zaufanie naszych nieśmiałych prawie owczarków Saszy i Maszy, które są najlepszymi testerami nowych kandydatów na wolontariuszy 😉 Piotr i Kacper zostali zaakceptowani i polubieni, Sasza i Masza pozwalały się głaskać, co w ich przypadku przy pierwszym spotkaniu jest rzadkością. Tak więc rokowania są bardzo dobre i wygląda na to, że chlubna tradycja schroniskowego wolontariatu w Zespole Szkół Samochodowych będzie kontynuowana 🙂
Na zdjęciu Piotrek z Saszą i Kacper z Maszą.