Zaproszenie na “Mikołajki dla Martyny”

W dniu 6-go grudnia Szkoła Podstawowa nr 9 zaprasza na akcję charytatywną “Mikołajki dla Martyny” organizowaną dla jednej z uczennic ( szczegóły na plakacie i stronie szkoły: https://gliwicesp9.edupage.org/news/#498 .

Z uwagi na cel akcji organizatorom bardzo zależy na jak największej frekwencji.

Martyna Czernel jest 11-letnią mieszkanką Gliwic. Pierwsze objawy choroby dziewczynki przypominały przeziębienie. Dopiero wykonane badania wskazały na dużą poważniejszą przyczynę. Martyna została przeniesiona na oddział hematologii i onkologii dziecięcej zabrzańskiego szpitala, gdzie zdiagnozowano ostrą białaczkę limfoblastyczną. Dziewczynka skończyła I protokół leczenia chemioterapią, obecnie czeka na drugi, w międzyczasie przeszła też operację usunięcia wyrostka robaczkowego.

Martynka marzy o powrocie do zdrowia, zawsze była energiczną i aktywną dziewczynką. Uwielbiała pływać, jeździć na rolkach,rowerze i deskorolce. Lubi tańczyć, podróżować, chodzić na wędrówki po górach i spędzać czas ze swoim starszym bratem Olivierem.

Apelujemy do Państwa o wsparcie procesu leczenia dziewczynki. Można to zrobić, przekazując darowiznę na indywidualny numer subkonta Martyny oraz dzieląc się 1%podatku w okresie rozliczeniowym. Za każde wsparcie serdecznie dziękujemy.

Fundacja ISKIERKA

Warszawa 02-047, Adama Pługo 1/2

ING Bank Śląski nr konta:

82 1050 0099 6781 1000 1000 0858

1% KRS 0000248546

cel szczegółowy: “Martyna CZERNEL”