101 rocznica odzyskania niepodległości

Z okazji  zbliżającej się 101 rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia poświęcona temu wydarzeniu. W uroczystości uczestniczyli: Prezes Światowego Związku Żołnierzy Armii Krajowej oddział w Gliwicach – kpt. Włodzimierz Kołkowski, Prezes Stowarzyszenia Pamięci Żołnierzy Armii Krajowej, Pan Wojciech Radomski, przedstawiciel WKU w Gliwicach, por. Krystian Gołuch, Dyrektor szkoły, grono pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły. Po przywitaniu przybyłych, głos zabrali: Dyrektor szkoły, Kpt. Włodzimierz Kołkowski i Pan Wojciech Radomski. Następnie wszyscy zebrani odśpiewali pełen hymn narodowy. W części drugiej akademii, uczniowie przedstawili program artystyczny. W przygotowaniu akademii, wzięli udział uczniowie z klas: 1a, 1e, 2b,2l,2g,3l,4b,4l. Szczególne podziękowania dla nauczycieli, którzy wspomogli organizację akademii: Dobrochnie Kurowskiej za pomoc stylistyczną, Andrzejowi Postule i Piotrkowi Kuczorze za pomoc techniczną, Adamowi Strzodzie za pomoc logistyczną. Akademię organizował: Leszek Zyman.