Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

25 maja 2019 r. o godzinie 7:00 Jacek Mysza, Michał Herc oraz Grzegorz Kulik wyruszyli do Żarnowca, by reprezentować gliwicką Samochodówkę na Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym.
W tym roku wylosowaliśmy siódmy numer startowy. Rywalizując z najlepszymi drużynami na Śląsku podczas pisania testów z zakresu przepisów ruchu drogowego oraz historii polskiej motoryzacji, poszukiwania ukrytych usterek w pojazdach, udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej osobom poszkodowanym w wypadku drogowym na oczach prawdziwych ratowników medycznych,  ścigając się z czasem oraz innymi zawodnikami na torze przeszkód motorowerem oraz samochodem z zamontowanym na masce talerzem Stewarta, nasi bohaterowie wywalczyli wspaniałe czwarte miejsce.
Ocierając się o podium pokazali ogromną wolę walki i ogromny potencjał, jaki w nich drzemie. Wspaniałe nagrody oraz niedosyt, który zabrali ze sobą do Gliwic wspaniale rokuje na przyszłość.
Jestem przekonany, że w przyszłym roku nasi reprezentanci stanął na podium.

Wielkie gratulacje Panowie !!!