Spotkanie z historią regionalną i pięknem przyrody było celem wycieczki krajoznawczo – historycznej, zorganizowanej w ramach Szkolnego Koła Turystyki Regionalnej. Uczestnicy wyjazdu, zwiedzili: Pałac w Pszczynie, Zbrojownię, Muzeum Militarnych Dziejów Śląska, Skansen Zagrody Wsi Pszczyńskiej, rynek w Pszczynie, park pałacowy. W wycieczce wzięli udział uczniowie klas: 2b, 3a, 3c. Opiekę nad uczniami sprawowali: Katarzyna Wloczek, Magdalena Mielewska, Leszek Zyman.
2026-05-29


