Pomagać może każdy :-)

Pomagać w schronisku może każdy pelnoletni uczeń, ale nie każdy chce, a przede wszystkim – nie każdy się do tego nadaje… Niektórzy spróbowali raz, ale nie “poczuli bluesa” i oczywiście należy to uszanować. Mamy jednak również takich uczniów, którzy w pomaganiu bezdomnym zwierzętom odkryli swoje powołanie i robią to z potrzeby serca, a co najważniejsze, regularnie! Są to przedstawiciele klasy 4a, Kuba Zabłocki oraz Kacper Pisz. Tym razem jednak Kuba sam odwiedził schronisko, ponieważ Kacper musiał zostać w szkole – wiadomo, edukacja to priorytet 😉 Mimo deszczu udało się zrobić dwa spacerki, jednak potem opady się nasiliły i trzeba było zrezygnować z kolejnej rundy. Niestety, pogoda nie zawsze “współpracuje”, mamy jednak nadzieję, że za tydzień będzie słonecznie.
Na zdjęciu Kuba z Longinem