Wojskowe Targi Służby i Pracy

17-18 marca br. w godz. 9:00- 18:00 Ośrodek Zamiejscowy w Katowicach Centralnego Wojskowego Centrum Rekrutacji organizuje Wojskowe Targi Służby i Pracy. Wojskowe Targi Służby i Pracy w w/w terminie odbędą się w 16 lokalizacjach w całej Polsce i będą wydarzeniem w całości poświęconym różnym aspektom promocji nowych form służby wojskowej wprowadzonych ustawą o obronie Ojczyzny oraz prowadzonych przez Ministerstwo Obrony Narodowej projektach, ale także szeroko pojętej obronności.
Wojskowe Targi Służby i Pracy na terenie woj. śląskiego zorganizowane zostaną na terenie Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach (ul.Stadionowa 7a, 41-400 Mysłowice).

W ramach przedsięwzięcia zaplanowano m.in.: stoiska prezentujące służbę wojskową, w tym sprzęt i uzbrojenie WP, rozmowy z rekruterami z WCR-ów, pokazy uczniów klas mundurowych, quiz z nagrodami, wojskową grochówkę, stoiska organizacji proobronnych.