Festiwal Zawodowca

W Katowicach  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, odbył się “Festiwal Zawodowca”, spotkanie 30 zawodowych placówek oświatowych z Śląska. Celem festiwalu było zapoznanie uczniów szkół podstawowych z ofertą edukacyjną w województwie śląskim oraz popularyzacja szkół branżowych i technicznych. Spotkanie było jednym z kluczowych zadań projektu “Śląskie. Zawodowcy”, który był realizowany w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego w latach 2014-2020. Ambasadorem kampanii został jeden z kreatywnych twórców internetu, You Tuber – Cyber Marian, który dokonał otwarcia festiwalu. Następnie głos zabrała Pani Izabella Domagała, Członkini Zarządu Województwa Śląskiego, a program artystyczny przedstawił ambasador kampanii “Poznaj Moc Zawodowca!” – Cyber Marian. Głównym elementem festiwalu była część wystawiennicza, odwiedzana przez uczniów szkół podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Mikołaj Wilczyński i Leszek Zyman