Nowe audiobooki i ebooki już w szkolnej bibliotece

Już po raz kolejny biblioteka szkolna uzupełniła swoje zbiory o nowy zestaw audiobooków, które mają zachęcać uczniów do zapoznania z coraz to szerszą ofertą czytelniczą.

Tym, którym jest łatwiej wsłuchiwać się w treść, aniżeli czytać mogą sięgnąć do zasobnego zbioru lektur szkolnych , takich jak: “Ludzie bezdomni”, czy “Granica”. Mogą, również zainteresować się audiobookami, wychodzącymi poza kanon lektur, takimi jak: “Znieczulenie”, czy “Jutro”.

Każdy znajdzie coś dla siebie z zakresu obowiązkowych treści, a także przygodowych, thrillerów oraz kryminałów, czy książek historycznych. Narratorami są uznane postaci ze świata filmu, czytają m.in. M. Ostaszewska, czy A. Dereszowska.

Ponadto otrzymaliśmy ze współpracującej z nami hurtowni książek kod dostępu do wielu ebooków.

“Świeżo zakupione” -w liczbie dwudziestu ośmiu egzemplarzy czekają na nabywców, wypożyczających!

Biblioteka wciąż się wzbogaca o zasoby literackie i jest wciąż dla was otwarta (po wcześniejszym umówieniu)!