2l
Nr Godz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
0 7:10- 7:55            
1 8:00- 8:45 j.angielski-2/2 Kr 201 j.angielski-1/2 Kr 201
WF-2/2 ŁS 7
p.k.m.-1/2 AS 4 j.angielski-1/2 Kr 201
WF-2/2 ŁS 7
ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
2 8:50- 9:35 matematyka AM 205 religia/etyk DP 200 p.k.m.-1/2 AS 4
kon.mech.-2/2 GF 203
historia LZ 206 ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
3 9:40-10:25 bud. poj. sa-1/2 WT 5
wyp.st.po.-2/2 AS 4
r_matematyka AM 205 rys.tech. GF 203 zaj. z wych LZ 206 ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
4 10:45-11:30 d.poj.sam-1/2 WL 5
wyp.st.po.-2/2 AS 4
j.niemiecki-1/2 MR 107
r_angielski-2/2 Kr 201
p.r.d.-1/2 205
kon.mech.-2/2 GF 203
WF-1/2 KD 7A
j.angielski-2/2 Kr 201
ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
5 11:35-12:20 WF-1/2 KD 7A
WF-2/2 ŁS 7
u_hist.i sp. LZ 206 j.polski KW 207 matematyka AM 205 ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
6 12:30-13:15 d.poj.sam-1/2 WL 6
bu.iek.st-2/2 SS 4
j.polski KW 207 j.polski KW 207 diag.zes.poj-1/2 KC 106
bu.iek.st-2/2 SS 4
ob.i nap p.s-1/5 KB W23
ob.i nap p.s-2/5 ZG W36
ob.i nap p.s-3/5 WL W37
ob.i nap p.s-4/5 GW W21
ob han st po-5/5 SS LOT
 
7 13:20-14:05 diag.zes.poj-1/2 KC 205
p.el.i elktr-2/2 Mu 108
el.i ele. wy-1/2 Mu 108
j.an.lot-tec-2/2 Kr 201
r_angielski-1/2 Kr 201
j.niemiecki-2/2 MR 107
religia/etyk DP 200 ob han st po-5/5 SS LOT  
8 14:10-14:55 diag.zes.poj-1/2 KC 205 WF-1/2 KD 7A
r_angielski-2/2 Kr 201
r_angielski-1/2 Kr 201 diag.zes.poj-1/2 KC 106
bu.iek.st-2/2 SS 4
ob han st po-5/5 SS LOT  
Drukuj plan
wygenerowano 06.09.2019
za pomocą programu Plan lekcji Optivum
firmy VULCAN
logo programu Plan lekcji Optivum