Harmonogram konsultacji w roku
szkolnym 2018/2019

Lp.

Nazwisko
i imię

Dzień
i godzina konsultacji

Miejsce
konsultacji

Uwagi

1.
 

Bielec Krzysztof

 

 

 

2.
 

Bielec Monika

Czwartek 14:10 – 14:55

Sala 104

 

3.
 

Czapla Aleksander

Piątek 15:00 – 15:45

Sala 4/5

 

4.
 

Czarny Grzegorz

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 106/7

 

5.
 

Dziedzic Adam

Środa 15:00 – 15:45

Sala 203

 

6.
 

Fortuna Beata

Środa 8:00 – 8:55 1b; czwartek 14:05
– 14:50

Sala 106

 

7.
 

Gabryelska Joanna

 

 

 

8.
 

Gondek Zbigniew

 

 

 

9.
 

Karwacka Sabina

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 107

 

10.
 

Kierat Andrzej

 

 

 

11.
 

Kołodziejczyk Leszek

Wtorek 13:15 – 14:00

Sala nr 4

 

12.
 

Kopczyński Jarosław

Czwartek 15:00 – 15:45

Sala 5

 

13.
 

Krasiński Jarosław

Wtorek 14:05 – 14:50

Sala 103

 

14.
 

Krawiec Piotr

 

 

 

15.
 

Kriegel Marta

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 201

 

16.
 

Kruczek Bernadeta

Środa 14:05 – 14:50

Sala 5

 

17.
 

Kuczora Piotr

 

 

 

18.
 

Kurowska Dobrochna

Czwartek 14:00 – 14:45

Sala 7

 

19.
 

Kusz Małgorzata

Czwartek, piątek 14:05 – 14:50

Sala 105

 

20.
 

Laskowski Mariusz

Środa 14:55 – 15:40

Sala 200

 

21.
 

Lewiński Łukasz

Czwartek 14:05 – 14:50

Pokój nauczycielski

 

22.
 

Markucik Agnieszka

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 205

 

23.
 

Mielewska Magdalena

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 204

 

24.
 

Mirska–Łopyta Ewa

Czwartek 7:15 – 8:00

Sala 5

 

25.
 

Mroczek Elżbieta

Czwartek 15:00 – 15:45

Sala 108

 

26.
 

Mularczyk Jan

Wtorek 14:05 – 14:50

Sala 108

 

27.
 

Napora Janusz

 

 

 

28.
 

Nowak Witold

 

 

 

29.
 

Pałka Jan

Piątek 15:00 – 15:45

Sala 5

 

30.
 

Pelczarski Damian

Czwartek 13:20 – 14:05

Sala 200

 

31.
 

Pławszewski Marek

 

 

 

32.
 

Podkowik Robert

 

 

 

33.
 

Podkowik Walter

 

 

 

34.
 

Postuła Andrzej

 

 

 

35.
 

Rarus Henryk

 

 

 

36.
 

Sąkol Łukasz

Czwartek 14:05 – 14:50

Gabinet wf

 

37.
 

Smorczewski Krzysztof

 

 

 

38.
 

Sokół–Pawlicka Olga

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 202

 

39.
 

Szachulski Sławomir

Czwartek 15:00 – 15:45

Sala 4

 

40.
 

Tchórzewski Witold

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 6

 

41.
 

Trybus Beata

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 203

 

42.
 

Wloczek Katarzyna

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 207

 

43.
 

Woźny Grzegorz

 

 

 

44.
 

Zyman Leszek

Czwartek 14:05 – 14:50

Sala 206

 

45.
 

Żak Marek

Środa 15:00 – 15:45

Sala 211