Harmonogram dyżurów w roku szkolnym 2017/2018

Harmonogram dyżurów w roku szkolnym 2017/2018

Lp.

Nazwisko i imię

Dzień i godzina dyżurów

Miejsce dyżurów

Uwagi

1.        

Bielec Krzysztof

Czwartek 14:10

Warsztaty Szkolne

 

2.        

Bielec Monika

Wtorek 15:00

Sala 104

 

3.        

Budzynowski Jan

Czwartek 14:10

Sala gimnastyczna

 

4.        

Czapla Aleksander

Czwartek 14:10

Warsztaty Szkolne

 

5.        

Czarny Grzegorz

Wtorek 15:00 lub Czwartek 14:10

Sala gimnastyczna, sala 106

 

6.        

Dziedzic Adam

Wtorek 15:00

Pokój nauczycielski

 

7.        

Frelich Adam

Czwartek 14:10

Warsztaty Szkolne

 

8.        

Gabryelska Joanna

w godz. pracy biblioteki

Biblioteka

 

9.        

Gondek Zbigniew

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

10.    

Grimm Grzegorz

Środa 15:00

Sala 5

 

11.    

Karwacka Sabina

Czwartek 14:10

Sala 107

 

12.    

Kierat Andrzej

Czwartek 14:10

Warsztaty Szkolne

 

13.    

Kołodziejczyk Leszek

Czwartek 14:10

Warsztaty Szkolne

 

14.    

Krasiński Jarosław

Środa 14:05

Sala 103

 

15.    

Krawiec Piotr

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

16.    

Kriegel Marta

Czwartek 14:10

Sala 201

 

17.    

Kruczek Bernadeta

Poniedziałek 15:00

Pokój nauczycielski

 

18.    

Kuczora Piotr

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

19.    

Kurowska Dobrochna

Wtorek 15:00

Sala gimnastyczna

 

20.    

Kusz Małgorzata

Czwartek 14:10

Sala 105

 

21.    

Lewiński Łukasz

Wtorek 15:00

Pokój nauczycielski

 

22.     

Markucik Agnieszka

Wtorek 15:00 (II i IV wtorek m-ca)

Czwartek 14:10 (I i III czwartek m-ca)

Sala 205

 

23.    

Mielewska Magdalena

Czwartek 14:10

Sala 204

 

24.    

Mirska–Łopyta Ewa

Czwartek 14:10

Pokój nauczycielski

 

25.    

Mularczyk Jan

Wtorek 15:00

Sala 108

 

26.    

Napora Janusz

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

27.    

Nowak Witold

Czwartek 14:10

Aeroklub

 

28.    

Pałka Jan

Piątek 15:00

Sala 4

 

29.    

Pelczarski Damian

Czwartek 14:10

Sala 200

 

30.    

Pławszewski Marek

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

31.    

Podkowik Robert

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

32.    

Podkowik Walter

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

33.    

Postuła Andrzej

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

34.    

Rarus Henryk

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

35.    

Sąkol Łukasz

Czwartek 14:10

Sala gimnastyczna

 

36.    

Kopczyński

Piątek 15:00

Sala 5

 

37.    

Smorczewski Krzysztof

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

38.    

Sokół–Pawlicka Olga

Czwartek 14:10

Sala 202

 

39.    

Szachulski Sławomir

Czwartek 14:10

Sala 4

 

40.    

Tchórzewski Witold

Czwartek 14:10

Sala 6

 

41.    

Trybus Beata

Czwartek 14:10

Sala 203

 

42.    

Wloczek Katarzyna

Czwartek 14:10

Sala 207

 

43.    

Woźny Grzegorz

Wtorek 15:00

Warsztaty Szkolne

 

44.    

Zyman Leszek

Wtorek 15:00

Sala 206

 

45.    

Żak Marek

w godz. pracy pedagoga

Sala 211

 

 

Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach

im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota"


ul. Kilińskiego 24a, 44-122 Gliwice

sekretariat@zss.gliwice.eu

32 231 49 11 lub 32 230 19 93
Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Warsztaty Szkolne:


ul. Strzelców Bytomskich 25
44-109 Gliwice Łąbędy

32 234 19 45

zssam.warsztaty@gmail.com

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:


ul. Strzelców Bytomskich 25
44-109 Gliwice Łąbędy

32 234 21 50

poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
sobota 8:00 - 13:00