MultiBieg – biegnę by pomóc!

Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w biegu ulicznym, który organizowany jest na terenie Gminy Gierałtowice. Przebiegnij 2 km lub 10 km razem z innymi uczestnikami MultiBiegu i tym samym wspomóż potrzebujących. Zapisy już dostępne na stronie www.multiplay.pl/multibieg.

MultiBieg to impreza sportowa, która z jednej strony ma na celu popularyzację zdrowego trybu życia wśród mieszkańców województwa śląskiego, a z drugiej przyjmuje charakter eventu charytatywnego. Impreza dedykowana jest wszystkim, którzy chcieliby wspomóc szczytny cel, gdyż każdy uczestnik biegu, który przebiegnie wybrany przez siebie dystans, wspomoże rehabilitację mieszkającego w Przyszowicach 8-letniego Jarka Chrzęstek, zmagającego się z martwicą główki biodrowej.

Organizatorem MultiBiegu jest Grupa MULTIPLAY. Impreza będzie miała miejsce w dn.
9 października 2016 r. i wspierana jest przez Wójta Gminy Gierałtowice, który objął patronat honorowy oraz Fundację „Biegamy z Sercem”, która objęła patronat charytatywny.

Uczestnikom wydarzenia organizator daje możliwość wyboru jednego z dwóch dystansów do pokonania – zawodnicy mogą przebiec trasę 2 km lub 10 km. Za każdego uczestnika, który pokona dystans 2 km organizator wpłaca 2 zł na rzecz rehabilitacji potrzebującego chłopca, natomiast zawodnicy pokonujący dystans 10 km zapewnią 10 zł na poczet rehabilitacji.

Opłatę startową podczas rejestracji ustalono na symbolicznym poziomie, tj. Klienci Grupy Multiplay ponoszą opłatę 10 zł, natomiast pozostali zawodnicy 15 zł.

Każdy uczestnik MultiBiegu, który ukończy wybrany przez siebie dystans, otrzyma pamiątkowy medal oraz posiłek regeneracyjny. Wśród uczestników biegu rozdanych zostanie dodatkowo 100 bezpłatnych wejściówkę na basen Wodnik w Paniówkach. Dla zwycięzców biegu przewidziano dodatkowe nagrody. Laureaci biegu wyłaniani będą w kategoriach: najlepszy mężczyzna oraz najlepsza kobieta.

Dla wszystkich pozostałych uczestników wydarzenia, którzy tego dnia pojawią się w Miasteczku Biegowym, by wspierać swoich biegających bliskich, przewidziano dodatkowe atrakcje – w szczególności gry i zabawy dla dzieci.

Bieg zaczynamy o godz. 10:00.

Organizator: Grupa Multiplay

Sponsorzy: Restauracja Calvados w Ornontowicach, firma PSB Smolnik z Gierałtowic, firma Merc-Lux z Ornontowic

Patronat honorowy: Wójt Gminy Gierałtowice

Partner charytatywny: Fundacja Biegamy z Sercem

Partnerzy wydarzenia: Pływalnia Wodnik w Paniówkach oraz sieć sklepów Kuźnia Mocy

Jako redakcja portalu, objęliśmy również imprezę patronatem medialnym.

gratulacje

Drodzy Maturzyści.
Serdecznie gratuluję zdanych egzaminów maturalnych !!!
Życzę zdobycia indeksów na wybrane uczelnie.
                                                                         Dyrektor ZSS
                                                                         Jacek  Płowiec

Moja dzielnica, Moje miasto 2016-06-22
Autor: Leszek Zyman

8 czerwca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu miejskiego "Moja dzielnica, Moje miasto". Z naszej szkoły w rywalizacji wzięło udział 25 uczniów. Pierwsze miejsce zajął: Kamil Mielczarek z kl. 3l, drugie: Robert Musik z kl.3l, trzecie: Adrian Moszyński z kl. 3l. 22 czerwca, Dyrektor szkoły wręczył zwycięzcom dyplomy i nagrody rzeczowe. Wygranym gratulujemy i zapraszamy wszystkich za rok na następna edycję konkursu. Konkurs na terenie szkoły zorganizował: Leszek Zyman.

Wielkie święto sportu w samochodówce 2016-06-03
Autor: Łukasz Sąkol

Zaczęło się niepewnie – chmury, trochę deszczu szaro i niezachęcająco. Jednak jak się okazało nie dla naszych uczniów! Po raz kolejny pokazaliście że drzemie w was sportowy duch którego nie trudno obudzić. Ponad 130 uczniów wzięło aktywny udział we wszystkich konkurencjach. Swoich sił można było w tym roku spróbować w konkurencjach siłowych ( wyciskanie sztangi leżąc), tenis stołowy, piłka nożna, piłka siatkowa (dwójki i trójki siatkarskie), konkurs rzutów do kosza. Dopingiem dla startujących była świetna muzyka serwowana przez ekipę do zadań specjalnych. Ten kto czekał na dobre widowisko sportowe mógł kibicować ekipie nauczycieli lub uczniów na wielkim meczu w piłkę nożną. Nauczyciele i przyjaciele ulegli klasie 3A 4:5 no cóż jednak nauczycieli szybki rewanż zaserwowali w rzutach karnych. Doping był słyszalny dzięki ekipie uczniów, nauczycieli oraz przedszkolaków, które licznie uczestniczyły w równoległej imprezie w miasteczku ruchu drogowego w naszej szkole. Nagrody otrzymali najlepsi jednak brawa należą się wszystkim którzy walczyli, grali, zwyciężali i pokazali 100% zaangażowania! Brawo wy! Energetyczne doładowania w formie napojów i batonów otrzymali  uczniowie z czołówki : 1.       Tenis stołowy :

I Zaik Arkadiusz

II Kłyk Mariusz

III Hamerliński Jakub

IV Przowski Dawid

2.       Wyciskanie sztangi leżąc

I Majnusz Maciej

II Zaik Arkadiusz

III Gołaszewski Krzysztof

 

3.       Pi łka nożna

I Głogowski M. ,Hamerliński J., Pożaroszczyk M.

II Szymaszek M., Olszewski P., Baj D.

III Siedlecki K., Topka Ł., Rogoża J.

 

4.       Piłka siatkowa

I Topka Ł. , Pastuszek A. ,Rogoża J.

II Zaklikiewicz M., Górecki P.

III Moszyński A., Milczarek K., Krasowski P.

IV Strażnikiewicz E., Szkafarak M.

Raz jeszcze gratulujemy wszystkim którzy startowali w zawodach. Szykujcie formę na kolejną imprezę na pudle stanąć może każdy – do zobaczenia!

 

Bezpieczne wakacje młodych gliwiczan

Wzorem minionego roku na terenie naszej Szkoły odbywała się akcja „Bezpieczne wakacje młodych gliwiczan”. Przedszkolaki oraz uczniowie pierwszych klas szkół podstawowych mieli okazję uczestniczyć w szeregu atrakcji zlokalizowanych na terenie Zespołu Szkół Samochodowych. 
Dzięki zaangażowaniu Komendy Miejskiej Policji, Straży Miejskiej, Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gliwicach, Straży Pożarnej, WOPR oraz pomocy Uczniów z Gimnazjum nr 3 i ZSS udało się przeprowadzić szereg konkursów oraz gier i zabaw dla najmłodszych. Wierzymy, że wiedza zdobyta podczas ćwiczeń w miejsteczku ruchu drogowego pozwoli najmłodszym uczestnikom ruchu drogowego bezpecznie odnaleźć się w wakacyjnym odpoczynku. « 1
...
58 59 60 61 62 63 64
...
71 »

Zespół Szkół Samochodowych w Gliwicach

im. Gen. Stefana Roweckiego "Grota"


ul. Kilińskiego 24a, 44-122 Gliwice

sekretariat@zss.gliwice.eu

32 231 49 11 lub 32 230 19 93
 
Sabina Karwacka – inspektor ochrony danych osób w Zespołu Szkół Samochodowych im. Gen. Stefana Roweckiego „Grota” w Gliwicach

tel: 32 230 19 93

Masz pytanie? Wyślij wiadomość

Warsztaty Szkolne:


ul. Strzelców Bytomskich 25
44-109 Gliwice Łąbędy

32 234 19 45

zssam.warsztaty@gmail.com

Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów:


ul. Strzelców Bytomskich 25
44-109 Gliwice Łąbędy

32 234 21 50

poniedziałek - piątek 8:00 - 19:00
sobota 8:00 - 13:00