Konkurs mikołajkowy “Ze sztuką mi do twarzy”

Konkurs mikołajkowy “Ze sztuką mi do twarzy”. Do wygrania pięć pakietów książek o różnej tematyce: historia, reportaż, beletrystyka, filozofia, nauka.
Co trzeba zrobić, żeby zdobyć jeden z nich? Zrób zdjęcie, którego tematem będzie szeroko rozumiana sztuka (na zdjęciu musisz być też Ty), wrzuć na portal społecznościowy, Facebook lub Instagram, a następnie oznacz fotkę hasztagami: #zesztukąmidotwarzy oraz #zespółszkółsamochodowychwgliwicach.  Rozstrzygnięcie konkursu będzie miało miejsce 6.12.2021 roku. Zdjęcia można wrzucać do ostatniego dnia listopada.
Książki są egzemplarzami recenzenckimi, które nie są przeznaczone do sprzedaży.
Powodzenia!
Po bardziej szczegółowe informacje na temat konkursu można zgłosić się do nauczycielki języka polskiego Aleksandry Szymały.