Szkolny Dzień Sportu 2021 – relacja

Wyczekany Dzień Sportu z ZSS

W minioną środę mieliśmy wreszcie okazję na organizację dnia sportu w zespole szkół samochodowych.

Nie zabrakło słońca jak i chętnych do wspólnych zmagań oraz rywalizacji. W tym roku postawiliśmy na dyscypliny zespołowe. Przy dużej frekwencji blisko stu uczniów i apetycie na wygraną rozegrane zostały mecze pomiędzy uczniami oraz nauczycielami. Pojedynek w piłkę nożną zakończył się wynikiem …. dla nauczycieli :). Jednak trzeba przyznać że panowie stanowili wyzwanie i dzielnie walczyli w obronie.

Losy mógł odmienić mecz w piłkę siatkową – niestety tutaj również kadra nauczycielska z uniesioną głową obroniła honor szkoły wygrywając w setach 2:0 z rywalami. Brawo za zespołowego ducha i chęć walki – bez obaw będzie okazja aby potrenować technikę w przyszłym roku szkolnym.  Ponadto rozgrano jeszcze mecze w badmintona  oraz konkursy rzutów do kosza.

To wszystko odbyło się w świetnym przed- wakacyjnym klimacie i z muzyką zorganizowaną przez samych uczniów. To była nie tylko dobra zabawa, ruch i rywalizacja ale okazja do wspólnego czasu.

Do zobaczenia za rok! Trenujcie już formę!

Technikum Gliwice - dzień sportu