#SzczepimySię

Masz 16 lat? Możesz się zaszczepić!

Od 17 maja trwa rejestracja na szczepienia dla młodzieży w wieku 16 i 17 lat. Młodzież z rocznika 2005, która 16 lat skończy w nadchodzących tygodniach, otrzyma e-skierowanie w momencie ukończenia 16. roku życia. E-skierowania dla tego rocznika będą wystawiane raz w tygodniu – w poniedziałki. Dzięki uruchomieniu szczepień dla osób niepełnoletnich osoby z rocznika 2003 nie muszą już czekać z rejestracją do dnia ukończenia 18 lat.
Nie czekaj, zarejestruj się już dziś!

Jeśli możesz, już dzisiaj zarejestruj się na szczepienie: zadzwoń na infolinię 989 lub wyślij sms o treści SzczepimySię pod numer 880 333 333. Możesz skorzystać także z e-Rejestracji lub umówić się bezpośrednio w punkcie szczepień.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronie.

Szczepienie to najlepsza ochrona dla Ciebie i Twoich bliskich. Nie stój obok, kiedy świat znów zaczyna nabierać rozpędu!

Departament Informacji i Promocji
Ministerstwo Edukacji i Nauki