Na start 2 edycja siatkarskich rozgrywek o Puchar Dyrektora Szkoły

Bądźcie czujni i przygotujcie się na sportowe emocje. Po zeszłorocznym sukcesie ligi siatkarskiej w tym roku do rywalizacji stanie znacznie więcej drużyn z naszej szkoły. W związku z tym moduł ligowy zastąpiliśmy systemem pucharowym tak zwanym brazylijskim.

Co to oznacza w praktyce? Każda drużyna ma możliwość przegrania tylko jednego meczu, czyli nie odpada zaraz po pierwszej przegranej. Gdy zdarzy jej się pierwsza porażka przesuwa się na drugą stronę „drzewka” rozgrywkowego i może jeszcze walczyć o dojście do finału.

Do rywalizacji zgłosiło się 12 drużyn z całej szkoły, z maksymalną liczbą graczy 12 osób (włączając skład rezerwowy). Organizatorem rozgrywek jest mgr Łukasz Sąkol, który jednocześnie jest odpowiedzialny za ustalenie formuły gry a także będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem zawodów. Rozgrywki potrwają do końca roku szkolnego dla klas maturalnych.

Kapitanowie drużyn już zostali zapoznani z regulaminem – także do zobaczenia na szkolnym parkiecie!