Kibicujemy w derbach Gliwic na Ekstraklasie Futsalu.

Kibicujemy w derbach Gliwic na Ekstraklasie Futsalu. Reprezentacja kilkunastu uczniów naszej szkoły miała możliwość wyjścia na mecz derbowy Ekstraklasy Futsalu w którym zmierzyły się drużyny Piasta i GSF Gliwice. Ten bardzo wyrównany pojedynek zakończył się zwycięstwem Piasta 4-3, choć do ostatnich sekund meczowi towarzyszyły niezwykłe emocje. Na ławkach trenerskich obu drużyn zasiadali selekcjonerzy, którzy w swoim dorobku mają pracę z reprezentacjami kraju (Piast Gliwice-Orlando Duarte Portugalia i GSF Błażej Korczyński Polska). Na hali zarówno na parkiecie jak i na trybunach nie zabrakło wielu zawodników grających w reprezentacji kraju. Serdeczne podziękowania dla Miłosza Karskiego za umożliwienie integracyjnego zdjęcia z zawodnikami zwycięskiej drużyny. Szkoda, iż tuż przed meczem z gry w rywalizujących  drużynach zrezygnowali nasi absolwenci (Mateusz Omylak-Piast i Michał Mirga GSF). Naszym uczniom życzymy dalszego zapału w kibicowaniu, absolwentom udanych transferów do nowych klubów a obu drużynom zwycięstw  w kolejnych meczach o Mistrzostwo Polski. Organizatorem wyjścia był Grzegorz Czarny.