Wielki Mecz w Europejskim tygodniu sportu w Samochodówce

W dniu dzisiejszym w zespole szkół samochodowych włączyliśmy się czynnie w obchody europejskiego tygodnia sportu. Głównym wydarzeniem budzącym emocje sportowe i wyzwalającym głęboko skrywane pokłady energii wśród uczniów i nauczycieli był mecz towarzyski w piłkę nożną. Spotkanie rozpoczął i otworzył pan Dyrektor Jacek Płowiec. Spotkanie zakończyło się po blisko godzinie, wynikiem 14:4 dla nauczycieli i cóż mamy nadzieje, że zmotywuje młodzież do treningów oraz pozwoli niebawem na równie dobre spotkanie rewanżowe. W reprezentacji uczniów mogliśmy zobaczyć przyszłych absolwentów, czyli uczniów ostatnich klas. W szeregach nauczycieli walczyli panowie: Pelczarski, Czarny, Krawiec, Lewiński, Wilczyński oraz Sąkol. Mecz zakończył się bez kontuzji w sportowej atmosferze.

Na kolejnej godzinie lekcyjnej blisko 40 uczniów wzięło udział w marszo -biegu wokół lotniska.

To był dobry i aktywny dzień – dziękujemy wszystkim za udział w wydarzeniach.

Autor: Łukasz Sąkol